Як придбати квитки на потяг без походу в касу — 5 простих способів

5 способів купівлі залізничних квитків без походу в касуСучасні технології та інтернет-сервіси дозволяють суттєво спростити та прискорити процес купівлі залізничних квитків, минаючи походи до кас «Укрзалізниці». У цій статті ми розглянемо топ-5 швидких та зручних способів отримання залізничних квитків.

 1. Онлайн-купівля на порталі PROIZD™
  • Найзручніший та найшвидший спосіб отримати квитки на потяг – покупка через інтернет на сайті https://proizd.ua/. Для цього необхідно зайти сайт, вибрати необхідний маршрут, дату та час поїздки, а потім здійснити оплату банківською картою. Після цього квиток буде надіслано на електронну пошту або буде доступне в особистому кабінеті на сайті Укрзалізниці.
 2. Мобільний додаток proizd.ua
  • Встановивши мобільний додаток proizd.ua на свій смартфон, можна швидко та зручно придбати залізничні квитки. Додаток має всі необхідні функції для вибору маршруту, дати та часу поїздки, а також оплати квитків банківською карткою. Крім того, у програмі можна відстежувати інформацію про статус поїздки та ставити запитання до служби підтримки.
 3. Електронні каси на вокзалах
  • Якщо ви не маєте можливості купувати квитки через інтернет, можна скористатися електронними касами, які знаходяться на вокзалах. Це зручно для тих, хто не має можливості оплатити квиток банківською карткою.
 4. Купівля через банкомати та термінали самообслуговування
  • Ще один зручний спосіб придбання залізничних квитків без походу в касу — купівля через банкомати та термінали самообслуговування. Для цього необхідно вибрати потрібний маршрут і дату поїздки, а потім здійснити оплату банківською карткою. Квиток буде надрукований на спеціальному чеку, який потрібно зберегти та пред’явити при посадці в поїзд.
 5. Купівля через онлайн-агрегатори бронювання квитків
  • Якщо ви шукаєте альтернативні способи придбання залізничних квитків, можна скористатися онлайн-агрегаторами бронювання квитків. На таких сайтах можна знайти великий вибір маршрутів та порівняти ціни на квитки від різних компаній. Однак, варто враховувати, що такі сервіси можуть стягувати додаткову комісію за оформлення квитків.

Сучасні технології дозволяють швидко та зручно купувати залізничні квитки без походу до каси «Укрзалізниці». Вибирайте найбільш зручний для вас спосіб та насолоджуйтесь поїздкою!

Оценить статью
Добавить комментарий