Прибирання і вивіз сміття — підтримуємо чистоту на присадибній ділянці

Переваг проживання за містом досить багато, але до будинку завжди додається ділянка і навіть коли це всього шість соток – клопіт гарантований. І замість того, щоб відпочивати від трудових буднів, доводиться засукати рукави, і наводити лад, причому не раз на сезон чи місяць, а на регулярній основі. Не дивно, що сучасні власники заміської нерухомості віддають перевагу іншому способу підтримання чистоти та краси у дворах. Професійне прибирання сміття на ділянці обходиться в копійку, зате заощаджує масу сил і часу, які можна витратити на більш цікаві справи. При цьому в силу більшого досвіду, відпрацьованих прийомів та великої кількості інвентарю та техніки, якість робіт буде навіть вищою, а займе мінімум часу. Тому і двір завжди буде ідеально доглянутий, і господарі задоволені. Вивіз будівельного сміття Київ. Газель, Газон, Камаз. Вантажоперевезення. Демонтажні роботи. Доставка будматеріалів

ЯКІ ПОСЛУГИ ПРОПОНУЮТЬ КОМПАНІЇ

Попит завжди народжує пропозицію і сьогодні існує безліч профільних організацій, що займаються як створенням ландшафту з нуля, доглядом за прибудинковою територією, вивозом сміття і т.д. А там, де немає вузької спеціалізації та дефіциту, завжди є конкуренція та вигідне ціноутворення. Так і прибирання ділянки, і вивіз сміття, ціна на яку залежить від площі, обсягів, асортименту робіт та інших факторів, доступна для всіх верств населення, а не лише заможних домовласників, детальніше на сайті https://perevozmysora.kyiv.ua/. Розглянемо, які послуги пропонують домовласникам Києва та околиць:

 • Догляд за територією – періодичне прибирання двору включає прибирання сміття, як великого, так і дрібного, розчищення території від сухостою та зелених бур’янів, самовільних порослів чагарників та дерев, що захаращують територію. Також упорядковують і мощення (наприклад парковки або доріжок), покриття миють, при необхідності ремонтують і вирівнюють, якщо за зиму його перекосило. Навесні та восени прибирання ділянки та вивіз сміття обов’язкові, оскільки це дозволяє протягом теплого сезону та зими обходитися легкою підтримкою наведеного порядку.
 • Демонтаж, знесення та прибирання – найчастіше ці послуги потрібні при купівлі занедбаної землі або коли запущена нерухомість дісталася у спадок. Але й у житлових дворах час тече невблаганно і господарські будівлі старіють і приходять у повну непридатність. Силами бригади розбирання та демонтаж будівель з будь-яких матеріалів, складної конструкції та великої площі пройдуть максимально акуратно та в найкоротший термін, а не розтягнуться на місяці чи роки. При цьому очищення ділянки від сміття матиме загальну вартість, оскільки в демонтаж входить і прибирання, і вивіз будівельного бою, що утворився. Там, де ще недавно все своїм виглядом псувала розвалюха, вже скоро з’явиться нова альтанка, квітник або смарагдовий газон.
 • Догляд за газонами — навіть невеликий лужок завдає пристойного клопоту, що говорити про газони в сотні квадратів. Фахівці допоможуть підтримувати газонне покриття в ідеальному стані, починаючи з підготовки ґрунту та посадки, та закінчуючи доглядом у всіх його формах (полив, внесення добрив, стрижка, аерація, відновлення після складної зими та ін.). Трапляється, домашні вихованці, особливо великі, загравшись, буквально випорпують кігтями дерн, перетворюючи колись рівне, доглянуте полотно в «поле бою». Власними силами повернути галявині первозданний вигляд практично нереально, а професіонали і візьмуть недорого, і зроблять все швидко, при цьому і прибирання дачної ділянки буде проведено в обумовлені терміни або переведено в режим регулярного, залежно від обраного пакету послуг.
 • Догляд за деревами — тут і корчування найскладніших пнів, і весняно-осіння обрізка, і формування крони, і пересадка на нове місце, і спил старих, і посадка нових. Правильне обрізування в оптимальний для саду час, запорука чудового врожаю на наступний сезон, а комплексна підготовка до зими, гарантія, що сад не вимерзне, не буде вражений гризунами і навесні не доведеться терміново шукати та висаджувати новий. В рамках догляду здійснюється очищення ділянки від дерев та чагарників, ціна буде визначена індивідуально, але все одно вийде і дешевше, і швидше, ніж при залученні родичів чи друзів. Обрізання чагарників, у тому числі і фігурне, також відносять до цієї категорії.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ПРИБИРАННЯ

Якщо не брати особливо складних випадків, коли занедбана земля не прибиралася десятиліттями, і за чагарниками не видно меж, схема стандартна.

 1. Спил та обрізка – за допомогою мотокоси, бензопили та сікатора спилються чагарники, старі або непотрібні дерева. У саду та палісаднику виконують обрізку дерев, формують крону, якщо вона ще не сформована. Подібне прибирання ділянки найчастіше проводиться перед початком будівництва, щоб очистити місце забудови та видалити всі зайві порослі.
 2. Скіс — ручним, електричним, бензиновим або акумуляторним інструментом викошують сухостій і свіжі зарості бур’янів, особливо ретельно підходять до видалення таких шкідників, як борщівник. Його покіс супроводжується викопуванням коренів і внесенням пестицидів, для запобігання повторному бурхливому росту. Якщо на ділянці є газон, його підстригають із застосуванням газонокосарок та тримерів, для обробки важкодоступних місць та зони контакту з доріжками та квітниками. На цьому етапі проводять вивіз сміття з садової ділянки, тільки коли стан був сильно занедбаний, і утворилися великі обсяги. Якщо обрізків відносно небагато, а на ділянці є спеціальна ємність або повноцінна піч (можна викопати котлован у землі), сміття спалюють, обов’язково витримавши протипожежні відстані.
 3. Викорчовування — після спилювання дерев у землі залишаються пні, що заважають будівництву або майбутнім насадженням, які теж потрібно видалити. В особливо складних випадках (великі та старі дерева, щільний ґрунт, розгалужена коренева та ін.) комбінують механічний спосіб та застосування спеціалізованої техніки. Після видалення пнів землю вирівнюють, ділянку прибирають від дрібного сміття і вивозять усе, що накопичилося за час робіт. Найчастіше цей етап збігається із закінченням будівництва та паралельно проводиться прибирання ділянки від будівельного сміття в рамках підготовки до благоустрою.
 4. Остаточно чистоту наводять у вигляді віялових граблів, коли територія невелика, можуть ще й вимести. У зимову пору року в місцевостях із рясними снігопадами актуальні послуги зі збирання та вивезення снігу з прибудинкової території. Снігоприбиральна техніка є далеко не у всіх, простіше найняти професіоналів з інвентарем, ніж брати в оренду та витрачати свої сили та час.

ПЕРЕВАГИ ПРОФЕСІЙНОГО ПРИБИРАННЯ ТА ВИВОЗУ СМІТТЯ

Комусь може здатися що таку «легку» справу, як прибирання, вивіз сміття та підтримання чистоти довіряти фахівцям та платити гроші не варто. Але це тільки враження,тоді як на практиці у подібного підходу маса переваг.

 • Швидкість робіт – основну діяльність ніхто не скасовував, отже, братися за інструмент доведеться тільки вечорами, що навряд, у вихідні чи «вбити» на це і так не надто довгу відпустку. Тоді як бригада профі з великим досвідом і всім необхідним оснащенням навіть з найзапущенішими ділянками впорається в лічені години (дні, коли велика площа та величезні обсяги робіт). При цьому не доведеться самостійно махати сокирою до кривавих мозолів.
 • Будь-який зручний час — у компаній такого профілю немає понять вихідних або святкових днів, оскільки працюючим домовласникам найзручніше прибирати в вихідні. Досить заздалегідь замовити послуги та у призначену годину бригада буде на місці.
 • Доступні ціни – хоча є прайс, ціноутворення на послуги досить гнучке, використовується індивідуальний підхід, варто зазначити що безкоштовного прибирання садових ділянок не буває в принципі. Прийдеться витрачати свій вихідний, їздити орендувати техніку, потім її повертати, а все це додаткові витрати. Та й друзі (родичі) допоможуть безкорисливо, але потрібно буде подбати про «накритий стіл», як це водиться. В результаті послуги професіоналів якщо і обійдуться дорожче, то незначно, проте швидкість і якість робіт непорівнянні.

Необов’язково працювати у дворі до сьомого поту замість відпочинку, щоби підтримувати його в чистоті. Можна заплатити та найняти спеціально навчених людей, які зроблять чисто максимально швидко та допоможуть надалі підтримувати такий стан.

Оценить статью
Добавить комментарий