Де купити запасні частини для причіпних обприскувачів?

Сучасні обприскувачі широко застосовуються в сільськогосподарській сфері, де актуальним стає питання обробки рослин з метою захисту їх від шкідників та хвороб, а також проведення позакореневого підживлення. Технічні та конструкційні особливості техніки дозволяють тривалий час використовувати її на полях/ділянках або городах, при цьому вимагаючи мінімального догляду та обслуговування. Однак, нерідкі випадки, коли необхідно зробити заміну певної частини розпилювачів рідини. В такому разі пропонуємо вам відвідати інтернет-магазин ЛьвівАгромашПроєкт, де на сторінці https://lvivagromash.com/zapasni-chastyny-obpryskuvachi представленні запчастини  до обприскувача в широкому асортименті.причіпних обприскувачів

Як правильно підібрати та купити запчастини на обприскувач?

Обприскувачі різних моделей та типів — незамінні помічники в агробізнесі, без яких складно зробити захисні маніпуляції над рослинами та злаковими культурами, знищити комах-шкідників та запобігти поширенню бур’янів. Компанія ЛьвівАгромашПроєкт пропонує придбати оригінальні запчастини на обприскувач вітчизняного чи імпортного виробництва:

  • селекційні та регулюючі клапани;
  • форсунки, розпилювачі, консолі;
  • насоси, фільтр;
  • ємності та резервуари для хімсумішей;
  • блоки управління та GPS-модулі;
  • складові частини насосів та ін.

Як додаткові комплектуючі до  причіпних обприскувачів можна підібрати гербіцидні штанги, які застосовуються при обробці міжрядь садових саджанців та кореневої системи. Захисні бічні щітки, що перешкоджають знесенню хімрозчину, що особливо актуально при проведенні захисних заходів у негоду. Додатково пристрої можуть комплектуватись ежекторами для заправки бака, системами миття резервуарів, електронними системами контролю розпилення.

Чому варто вчасно ремонтувати оприскувач та використовувати для цього якісні запчастини?

Оригінальні запчастини для обприскувачів дозволяють збільшити продуктивність Вашого бізнесу:

  • до 50% підвищується рівномірність розпилення;
  • до 45% зростає продуктивність;
  • на 50% збільшується ефективність використання пестицидів.

Якщо Ви не знаєте, де купити запчастини для обприскувача в Львові та Україні, рекомендуємо звернутися до послуг компанії ЛьвівАгромашПроєкт, з запчастинами якої  причіпні обприскувачі функціонуватимуть стабільно та довговічно.

Поповніть склади запчастинами, щоб уникнути простою обприскувачів!

Запчастини для обприскувачів не такі дорогі, але часто, дуже специфічні та буває важко швидко знайти потрібну деталь. Тому краще заздалегідь підготуватися. Здійснити дефектування обприскувача та замовити всі необхідні запчастини заздалегідь. Зверніть увагу на насос – насамперед на мембрани та клапани, а також на мембрану повітряної камери. Клапани та мембрани є найчастішими деталями, що виходять з ладу.

Сформуйте запас корпусів форсунок. Ніхто не застрахований від того, щоб випадково зачепити штангою землю чи перешкоду. Розпилювачі чи форсунки зношуються, забиваються, коксуються. Фільтри, манометри, регулятори тиску, клапани, агронавігатори та комп’ютери – ось далеко не повний перелік запчастин для обприскувача в інтернет-магазині https://lvivagromash.com/. Для експрес-замовлення дзвоніть 0-800-408-900.

Оценить статью
Добавить комментарий