Де замовити публікацію статті ВАК

Компанія Дергі-Сервіс надає послуги публікації статей у спеціалізованих журналах, рекомендованих ВАК. Активно співпрацює з докторантами, викладачами вишів, здобувачами наукових ступенів, науковцями та практикуючими спеціалістами різних напрямів. Допоможе вам виконати ваше дослідження у максимально стислий термін.Публікація (ВАК) Наукових Статей

Де можна опублікувати наукову статтю?

Замовити швидку публікацію в журналах ВАК ви можете на сторінці https://dgs.org.ua/uk/publikacya_vak_statti/. Дергі-Сервіс розміщує дослідницькі матеріали у спеціалізованих журналах з різних наукових напрямів, що входять до переліку ВАК. Активно співпрацює із найбільшими авторитетними виданнями. Це дозволяє швидко підібрати журнал відповідно до тематики вашого дослідження.

Фахівці Дергі-Сервіс допрацьовують авторський матеріал відповідно до технічних вимог, які пред’являють журнали. Публікація статті сприяє підвищенню статусу авторів як науковців, а також їх подальшому професійному та кар’єрному зростанню.

Зверніть увагу! Видавництво Дергі-Сервіс пропонує Вам допомогу у розміщенні статті лише в авторитетних журналах, включених безпосередньо до Переліку ВАК.

Як надіслати статтю на публікацію в журналі?

 1. Підбір відповідного журналу
 2. Наукова експертиза статті
 3. Попереднє рецензування статті
 4. Укладання договору
 5. Оплата послуг
 6. Довідка про прийом статті до публікації у день звернення

Уточнити всі необхідні питання прямо зараз ви можете по т: (067) 707-88-78

Швидка публікація наукових статей

Фахівці Дергі-Сервіс візьмуть на себе вирішення всіх організаційних питань: від редакторської та коректорської правки авторського матеріалу та ділового листування зі співробітниками наукових журналів до контролю виконання термінів виходу в номер. Можлива публікація наукових праць будь-яких обсягів та тематик дослідження. Ваша праця з’явиться в строк на сторінках вибраного видання, що рецензується.

Після того, як номер журналу буде зверстаний, ви отримаєте його електронну версію у форматі PDF. Якщо ви замовляєте печатне видання, вам відправлять його відразу після виходу. Скориставшись послугами Дергі-Сервіс, вам не доведеться переживати та довго чекати на позитивне рішення редакційної колегії видання. Крім того, клієнти компанії не стикаються з відмовами у прийомі матеріалу.

Особливості видавництва статей у наукових журналах

Кожне видання висуває свої вимоги до авторів. Є низка критеріїв, які схожі у всіх. Насамперед, результати дослідження мають бути отримані вперше. Наукову працю, яка не містить новизни, авторитетні видання не приймають. Оригінальна частина дослідження має бути більше 70-75% за системою «антиплагіат». Стиль викладу лише науковий. Деякі журнали, дбаючи про свою репутацію, приймають статті для публікації від тих, хто навчається у ВНЗ, лише у співавторстві з викладачами.

Що входить до послуг Дергі-Сервіс?

Компанія зробить так, що ваша наукова праця вийде в найбільш підходящому вам журналі точно у визначений термін. Працювати з Дергі-Сервіс можуть автори будь-якого населеного пункту України. Весь процес взаємодії для вашої зручності відбувається дистанційно.

Звернувшись до компанії ви отримуєте:

 • Можливість терміново розмістити матеріал.
  Апробацію дослідження за будь-яким науковим напрямом.
 • Розміщення в авторитетних журналах – власний пул наукових видань із переліку ВАК.
 • Офіційний договір.
 • Довідку про публікацію одразу після оплати.
 • Доопрацювання статті з технічних вимог вибраного видання.
 • Грамотну підтримку фахівців із досвідом понад 5 років.

Скільки коштує опублікувати статтю?

Як правило, вартість редакційно-видавничих послуг розраховується індивідуально та залежить від багатьох моментів:

 • рейтинг журналу;
 • обсяг авторського матеріалу;
 • терміновість публікації;
 • науковий напрямок видання;
 • терміни рецензування рукопису тощо.

Залишились питання щодо послуги? Менеджер Дергі-Сервіс обов’язково дасть відповідь на них!  Дзвоніть (067) 707-88-78.

Оценить статью
Добавить комментарий