Автомийка робот ROBOWASH — особливості та характеристики

Автомийка робот ROBOWASHШукаєте сучасне та ефективне рішення для догляду за авто? Тоді вам потрібна автомийка — робот ROBOWASH! ROBOWASH — це інноваційна система автоматичної безконтактної мийки легкових автомобілів і мікроавтобусів, яка використовує спеціальний робот-маніпулятор, який обертається навколо автомобіля на 360 градусів і виконує всі автомийні функції. Забезпечує якісну і швидку мийку автомобіля за допомогою активних хімічних реагентів (піни, емульсії, шампуню, воску), а також подачі води під високим тиском 150 бар. Автомийки ROBOWASH, придбати які можна тут https://de-wash.com/robotyzovani-myiky/, також наносять на поверхню авто захисний восковий шар, який надає йому блиск і захищає від подряпин і корозії.

Як працює автомийка — робот ROBOWASH?

Процес мийки вашого авто з ROBOWASH дуже простий і зручний. Потрібно лише:

 1. Припаркувати авто на спеціальному майданчику для мийки.
 2. Обрати програму мийки на терміналі оплати.
 3. Оплатити послугу готівкою або карткою.
 4. Перейти в зону очікування і спостерігати за роботою ROBOWASH.

Програма мийки складається з наступних етапів:

 1. Попередня мийка днища і бортів — з допомогою високого тиску (80 бар) усувається бруд з днища, бортів і коліс
 2. Нанесення активної емульсії — робот наносить активну емульсію на поверхню авто. Для кращого результату емульсія наноситься в 2 цикли, між якими дається проміжок часу для впливу миючого засобу.
 3. Мийка високим тиском — робот проводить мийку поверхні авто під високим тиском 150 бар. Для оптимальної мийки робот зчитує дані про контури авто і налаштовується на оптимальну для мийки відстань.
 4. Нанесення воску — робот наносить на поверхню авто захисний восковий шар, який надає йому блиск і захищає від подряпин і корозії.
 5. Сушка — робот проводить сушку поверхні авто за допомогою потужних вентиляторів.

Після завершення програми мийки можна забрати авто і насолоджуватися його чистотою і блиском.

Які переваги автомийки — робота ROBOWASH?

Автомийка робот ROBOWASH має багато переваг перед ручною мийкою або іншими типами автоматичних мийок. Серед них можна виділити:

 • Якість і швидкість мийки — ROBOWASH забезпечує високу якість мийки вашого авто за допомогою сучасних технологій і хімічних реагентів. Також забезпечує швидку мийку авто — всього 5-7 хвилин на один легковий автомобіль. В порівнянні з ручною мийкою, це в 5 разів швидше
 • Безпека і комфорт — ROBOWASH гарантує безпеку і комфорт. Не потрібно використовувати миючі засоби, губки, тряпки або інші предмети, які можуть пошкодити лакофарбове покриття вашого авто. Також не потрібно стояти поруч з авто під час мийки, можна перебувати в зоні очікування, де насолоджуватися кавою, чаєм або безкоштовним Wi-Fi
 • Економія і екологічність — ROBOWASH дозволяє заощадити гроші і ресурси. Вартість однієї мийки складає лише 50-70 гривень, що є дешевше, ніж на ручній мийці. Також ROBOWASH споживає менше води і електроенергії, ніж інші типи автоматичних мийок. Робо використовує екологічно чисті хімічні реагенти, які не шкодять навколишньому середовищу.

Мийки самообслуговування під ключ від компанії DE-WASH

Якщо ви хочете відкрити свою мийку самообслуговування, але не знаєте, з чого почати, то вам допоможе компанія DE-WASH. DE-WASH — це комплексне рішення для тих, хто хоче купити мийку самообслуговування під ключ в Україні. Компанія надає повний спектр послуг від проекту до здачі в експлуатацію, включаючи:

 1. Пошук і оформлення земельної ділянки.
 2. Розробка індивідуального технічного завдання.
 3. Поставка і монтаж обладнання для мийки самообслуговування.
 4. Дизайнерські та архітектурні рішення.
 5. Онлайн облік і управління мийкою.
 6. Сервісне обслуговування і технічна підтримка.

Компанія DE-WASH працює на ринку автомийок з 2011 року і має багатий досвід і репутацію. Використовує передові технології, італійське обладнання та власні оригінальні розробки для створення ефективних і надійних мийок самообслуговування. Пропонує різні типи мийок самообслуговування, такі як:

 • Відкриті мийки самообслуговування — це найпростіший і найбюджетніший варіант, який не потребує будинку або накриття. Ви можете обрати кількість постів в залежності від вашого бюджету і потреб.
 • Криті мийки самообслуговування — це більш комфортний і захищений варіант, який передбачає наявність будинку або накриття для мийки. Ви можете обрати тип накриття (металеве, полотняне, сендвич-панелей) і дизайн будинку.
 • Роботизовані мийки — це найсучасніший і найефективніший варіант, який використовує спеціальний робот-маніпулятор для безконтактної мийки автомобілей. Ви можете обрати модель робота (Robowash 3D Basic, Robowash 3D Premium, Robowash 3D Exclusive) і додаткове обладнання.

Якщо ви зацікавлені в покупці мийки самообслуговування під ключ від компанії DE-WASH, то ви можете зв’язатися з ними за телефонами +38 (099) 658 99 42, +38 (067) 818 71 80 або за електронною поштою [email protected]. Також рекомендуємо відвідати їх сайт https://de-wash.com/, де ви знайдете більше інформації про їх послуги, обладнання, ціни і відгуки клієнтів. Не упустіть свій шанс зробити свій бізнес успішним і прибутковим з компанією DE-WASH!

Оценить статью
Добавить комментарий