Огляд насосів для мийки високого тиску Bertolini: моделі, характеристики, ціни

Мийка під високим тиском — це корисний і ефективний інструмент для очищення різних поверхонь від бруду, пилу, грязі, масла, сажі та інших забруднень. Основним елементом такої мийки є насос, який створює потужний потік води під тиском. Вибір насоса для мийки високого тиску залежить від багатьох факторів, таких як продуктивність, тиск, напруга, тип насосу, країна-виробник та ціна. У цій статті ми розглянемо декілька моделей насосів для мийки високого тиску від італійської компанії Bertolini, яка є одним з лідерів у виробництві насосного обладнання. Придбати насос для миття високого тиску можна тут https://hydromech.in.ua/nasosi/nasosi-dlya-moek/, в магазині Нydro Мech.Насоси Високого Тиску

Насос для Миття високого тиску Bertolini — чому саме він

Bertolini — це лідер у виробництві насосного обладнання, який пропонує широкий асортимент насосів для різних застосувань. Ось деякі причини, чому Bertolini є вибором багатьох споживачів:

 • використовує високоякісні матеріали і технології для виготовлення своїх насосів, які забезпечують їм довговічність, надійність і ефективність;
 • розробляє інноваційні рішення для насосного обладнання, які враховують потреби ринку і вимоги клієнтів. Наприклад, компанія створила насоси з керамографітовими плунжерами, які стійкі до гарячої води і хімічних розчинів;
 • пропонує гнучкі та конкурентоспроможні ціни, які відповідають різним бюджетам і сегментам ринку. Компанія також надає гарантію і сервісне обслуговування своїх насосів;
 • компанія має багаторічний досвід і репутацію у виробництві насосного обладнання, який підтверджується численними сертифікатами якості і безпеки, а також позитивними відгуками клієнтів.

Рекомендовані моделі насосів для миття високого тиску

Насос Bertolini TMG 3540

Бензиновий насос високого тиску для автомийок, міцний і надійний. Має три плунжера з керамічного покриття, які забезпечують довгий термін служби і стабільну роботу. Також оснащений клапанами з нержавіючої сталі, які запобігають корозії і зносу. Насос Bertolini TMG 3540 має такі характеристики:

 • Продуктивність: 15,2 л/хв
 • Тиск: 210 бар
 • Напруга: 12 В
 • Тип насосу: плунжерний
 • Країна-виробник: Італія
 • Ціна: 17000 грн/шт.

Насос Bertolini TMG 3540 підходить для миття автомобілів, фасадів, дорожнього покриття та інших поверхонь з великою кількістю забруднень. Може працювати з холодною або гарячою водою (до 65 °C). Має компактний розмір і легко монтується на раму або коляску.

Насос Bertolini TML 1520

Ця модель насосу ідеально підходить для мийок, оскільки є стійкою до гарячої води. Використовуючи цей насос, можна мити поверхні з температурою до 90 °C. Bertolini TML 1520 має чотири плунжера з керамографітового сплаву, які забезпечують високу продуктивність і тривалий ресурс. Насос також оснащений клапанами з нержавіючої сталі і алюмінієвим корпусом, має такі характеристики:

 • Продуктивність: 17,6 л/хв
 • Тиск: 200 бар
 • Напруга: 380 В
 • Тип насосу: плунжерний
 • Країна-виробник: Італія
 • Ціна: 16000 грн

Насос Bertolini TML 1520 підходить для миття промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, будівельних машин та інших поверхонь з високою температурою. Може працювати з водою або розчинами мийних засобів. Має велику потужність і витримує великі навантаження.

Насос Bertolini TML 2020

Цей насос розрахований для перекачування прісної води під високим тиском. Bertolini TML 2020 має чотири плунжера з керамографітового сплаву, які забезпечують стабільну роботу і довговічність. Оснащений клапанами з нержавіючої сталі і алюмінієвим корпусом. Bertolini TML 2020 має такі характеристики:

 • Продуктивність: 20 л/хв
 • Тиск: 200 бар
 • Напруга: 380 В
 • Тип насосу: плунжерний
 • Країна-виробник: Італія
 • Ціна: 16000 грн

Насос Bertolini TML 2020 підходить для миття автомобілів, садової техніки, меблів, басейнів та інших поверхонь з пом’якшеною водою. Може працювати з холодною або гарячою водою (до 65 °C). Має невеликий розмір і легко переноситься.

Висновок

Насоси для мийки високого тиску Bertolini — це якісне і надійне обладнання, яке дозволяє ефективно очищати різні поверхні від забруднень. Компанія пропонує різні моделі насосів для різних потреб і бюджетів. При виборі насоса для мийки високого тиску Bertolini слід звертати увагу на такі параметри:

 1. Продуктивність — кількість води, яку насос може подати за одиницю часу. Чим більша продуктивність, тим швидше можна помити поверхню.
 2. Тиск — сила, з якою насос видавлює воду. Чим більший тиск, тим краще можна очистити поверхню від сильних забруднень.
 3. Тип насосу — форма і матеріал плунжерів, які створюють тиск води. Існують плунжерні насоси з керамічним, керамографітовим або нержавіючим покриттям. Керамічні плунжери мають високу міцність і стійкість до тертя, але вразливі до ударів. Керамографітові плунжери мають високу теплостійкість і можуть працювати з гарячою водою. Нержавіючі плунжери мають високу корозійну стійкість і можуть працювати з хімічними розчинами.
 4. Ціна — останній, але не менш важливий фактор при виборі насосу для мийки високого тиску Bertolini. Ціна насосу залежить від його характеристик, типу, країни-виробника та дилера, у якого ви його купуєте. Порада: не купуйте дешевих насосів невідомих фірм, оскільки це може призвести до швидкої поломки або низької якості миття.

Сподіваємося, що ця стаття допомогла вам дізнатися більше про насоси для мийки високого тиску Bertolini і зробити правильний вибір. Якщо у вас залишилися питання або ви хочете детальніше проконсультуватися про конкретну модель насосу, то можете звернутися до консультанта інтернет-магазину Нydro Мech т: (099) 6027578.

Оценить статью
Добавить комментарий